KEMPY 2023

VELIKONOČNÍ POBYTOVÝ KEMP ROUDNICE   6. 4. - 9. 4. 2023

Vážení rodiče a milé děti, ve spolupráci s fotbalovou akademií Tomáše Juna jsme pro vás připravili velikonoční brankářský a hráčský kemp na fotbalové farmě ve Vědomicích. 

Kemp proběhne v areálu fotbalové farmy ve Vědomicích a na přilehlých fotbalových hřištích. kemp je primárně určen dětem řočníku narození 2008 - 2014, klukům i holkám. Je pro vás připraveno 6 tréninkových jednotek, které budou jak speciálně jen brankářské (hráčské), tak propojené dohromady. Nabízíme jedinečné propojení brankářů a hráčů na jednom kempu. Brankáři se mohou zdokonalovat při hrách, naopak hráči se zdokonalí ve střelbě a zakončení. Společně s kolegy pro Vaše ratolesti zajišťujeme profesionální servis, jak při tréninku, tak i ve volném čase.

Pozor!!! Kapacita kempu je omezena pro 16 brankařů a brankářek.

 Pro přihlášení prosím stáhněte přihlášku v odkazu, vyplňte, oskenujte a pošlete prosím zpět na e-mail: jb29brankari@gmail.com

Pro jakékoli dotazy můžete využít sekci KONTAKT.

Děkuji a budu se těšit na shledanou,

Jaromír BlažekPobyt s plnou penzí 

- ubytování, tréninkové plochy, jídlo, pitný režim

- 6x tréninková jednotka + večerní kompenzační a protahovací cvičení.

- praní tréninkových věcí

-volnočasový program

Cena 7 100,- Kč

volná místa

4


Pobyt příměstskou formou na vyžádání.
PRÁZDNINOVÝ POBYTOVÝ KEMP ROUDNICE N/L.       2. 7 - 8. 7. 2023

Vážení rodiče a milé děti, ve spolupráci s fotbalovou akademií Tomáše Juna jsme pro vás připravili prázdninový brankářský a hráčský kemp na fotbalové farmě ve Vědomicích. 

Kemp proběhne v areálu fotbalové farmy ve Vědomicích a na přilehlých fotbalových hřištích. kemp je primárně určen dětem řočníku narození 2008 - 2014. Je pro vás připraveno 10 tréninkových jednotek, které budou jak speciálně jen brankářské (hráčské), tak propojené dohromady. Nabízíme jedinečné propojení brankářů a hráčů na jednom kempu. Brankáři se mohou zdokonalovat při hrách, naopak hráči se zdokonalí ve střelbě a zakončení. Spolu s kolegy pro Vaše ratolesti zajišťujeme profesionální servis, jak při tréninku, tak i ve volném čase.

Pozor!!! Kapacita kempu je omezena pro 16 brankářů a brankářek.

Pro přihlášení prosím stáhněte přihlášku v odkazu, vyplňte, oskenujte a pošlete prosím zpět na e-mail: jb29brankari@gmail.com

Pro jakékoli dotazy můžete využít sekci KONTAKT.

Děkuji a budu se těšit na shledanou,

Jaromír Blažek

Pobyt s plnou penzí

- ubytování, tréninkové plochy, jídlo, pitný režim

- 10x tréninková jednotka + večerní kompenzační a protahovací cvičení

- volnočasový program (návštěva koupaliště ve volném dnu)

- praní tréninkových věcí

Cena 13 700,- Kč

volná místa

0

Pobyt příměstskou formou na vyžádání.PRÁZDNINOVÝ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP, PRAHA, 10. 7 - 14. 7. 2023

Vážení rodiče a milé děti, ve spolupráci s fotbalovou akademií Tomáše Juna jsme pro vás připravili brankářský a hráčský příměstský kemp který se bude konat v Praze na hřišti FK ZLÍCHOV 1914.  

Každý den budeme startovat vždy v 9:00 a končit v 16:00. Každý den na děti čekají tréninkové jednotky jak společné, tak i speciálně zaměřené pro brankáře, dovednostní soutěže a animační program. Kemp je primárně určen pro brankáře a brankářky ročníků narození 2008 - 2014.

Pozor!!! Kapacita kempu je omezena na 16 brankářů a brankářek.


Pro přihlášení prosím stáhněte přihlášku v odkazu, vyplňte, oskenujte a pošlete prosím zpět na e-mail: jb29brankari@gmail.com

Pro jakékoli dotazy můžete využít sekci KONTAKT.

Děkuji a budu se těšit na shledanou,

Jaromír Blažek

Příměstský kemp

- jídlo (svačina, oběd, svačina, ovoce), pitný režim

- 10x tréninková jednotka

- dovednostní soutěže a animační program

- kempová trička a trenky

cena 5 900,- Kč

volná místa

14Pojďme společně najít a podpořit talent vašich dětí.

Pod záštitou pražského fotbalového svazu a za podpory a pomoci partnerů brankářské akademie Jaromíra Blažka vznikl projekt, který by chtěl pro český fotbal najít a vychovat více talentovaných brankářů a brankářek.

Smyslem a hlavní motivací projektu je naučit děti správným základům a návykům, které bychom společně po dobu jednoho roku (sezóny) rozvíjeli.

Pokud se dětem vštípí správné základy, tak všechno další jim půjde jednodušeji.

Projekt je primárně určen klukům a holkám ročník narození 2011 - 2012, kteří již fotbal hrají v některém z pražských neligových klubů a opravdu by se chtěli stát brankářem nebo brankářkou.

Záměrně je projekt zaměřený na děti v tomto věku, protože se již mohou specializovat na chytání a mají velký potenciál učit se.

Chci nabídnout talentovaným dětem z menších pražských klubů možnost ve fotbale něco dokázat díky správnému a individuálnímu přístupu k jejich trénování, protože většinou speciální brankářskou přípravu ve svých klubech nemají.

Nabízím rodičům vybraných dětí profesionální přípravu jejich ratolestí, aby se z nich jednou mohli stát brankáři a brankářky velkých klubů a třeba i české reprezentace.

Průběh projektu: první trénink proběhne formou náboru, kde ze zúčastněných dětí vybereme na základě kritérií (pohybová průprava, obratnost, rychlost, výška, hra nohama, talent) 8 - 16 dětí. Poté vybraným dětem, respektive jejich rodičům nabídneme možnost spolupráce.

Role partnerů projektu: pražský fotbalový svaz má roli garanta kvality a propagátora projektu do pražských klubů a do médií.

Partneři akademie z části finančně pokrývají tréninky vašich dětí v akademii a nájem tréninkových ploch.

Tréninky: tréninky budou probíhat vždy jednou týdně po dobu září 2022 - květen 2023 (30 x trénink), vždy na daném místě a dle počasí buď přírodní tráva, umělá tráva nebo vnitřní prostory (hala)

Trénink trvá 90 minut, Děti budou vždy trénovat maximálně po 4 ve skupině, tím je zajištěna kvalita a osobní přístup.

Osobně budu vždy přítomen a společně s kolegy trénink povedu.

Další informace sdělím přímo na výběrovém tréninku a nebo se ptejte na e-mail: jb29brankari@gmail.com.

Ničeho se nebojte a dorazte na první trénink. Budu se na vás těšit.

                                                                                                                                                                                                                                                                                       Jaromír Blažek


V případě zájmu se prosím přihlaste zde: