KEMPY 2024

Reportáž z letního kempu naší brankářské akademie


           Letní příměstský brankářský kemp 2024               Praha - FK Zlíchov 1914

8. 7. - 12. 7. 2024

Dovoluji si Vás pozvat na tradiční příměstský brankářský kemp v Praze v areálu hřiště FK Zlíchov 1914. Kemp je určen pro kluky a holky ročníků 2009 - 2014. Specialitou kempu je propojení s hráčským kempem akademie Tomáše Juna, který probíha souběžně. Kapacita je omezena na 16 dětí. Na děti čekají každý den dvě tréninkové jednotky, volnočasový program a to pod vedením mým a mých kolegů. K účasti na kempu stačí, když si stáhnete níže uloženou přihlášku, vyplníte ji a pošlete zpět na e-mail, který najdete v kontaktech. Po potvrzení z mé strany jste přihlášeni. V případě jakychkoli dotazů se mě nebojte kontaktovat.

Děkuji moc a budu se na všechny těšit, JAROMÍR BLAŽEK.

- cena 5 900,-

- kapacita kempu je 16 dětí

- 10 x tréninková jednotka + volnočasový program

- jídlo ( oběd, svačina), pitný režim

- kempový komplet ADIDAS (dres a trenýrký)

Volná místa

5
Nábor brankářů a brankářek r. n. 2012 - 2013. Pojďme společně najít a podpořit talent vašich dětí. 4. 9. 2023 od 15:30, Praha 9 - Podvinný mlýn, areál UNYP Arény. 

Za podpory a pomoci partnerů brankářské akademie Jaromíra Blažka vznikl projekt, který by chtěl pro český fotbal najít a vychovat více talentovaných brankářů a brankářek.

Smyslem a hlavní motivací projektu je naučit děti správným základům a návykům, které bychom společně po dobu jednoho roku (sezóny) rozvíjeli.

Pokud se dětem vštípí správné základy, tak všechno další jim půjde jednodušeji.

Projekt je primárně určen klukům a holkám ročník narození 2012 - 2013, kteří již fotbal hrají v některém z pražských neligových klubů a opravdu by se chtěli stát brankářem nebo brankářkou.

Záměrně je projekt zaměřený na děti v tomto věku, protože se již mohou specializovat na chytání a mají velký potenciál učit se.

Chci nabídnout talentovaným dětem z menších pražských klubů možnost ve fotbale něco dokázat díky správnému a individuálnímu přístupu k jejich trénování, protože většinou speciální brankářskou přípravu ve svých klubech nemají.

Nabízím rodičům vybraných dětí profesionální přípravu jejich ratolestí, aby se z nich jednou mohli stát brankáři a brankářky velkých klubů a třeba i české reprezentace.

Průběh projektu: první trénink proběhne formou náboru, kde ze zúčastněných dětí vybereme na základě kritérií (pohybová průprava, obratnost, rychlost, výška, hra nohama, talent) 8 - 16 dětí. Poté vybraným dětem, respektive jejich rodičům nabídneme možnost spolupráce.

Role partnerů projektu: partneři akademie z části finančně pokrývají tréninky vašich dětí v akademii a nájem tréninkových ploch.

Tréninky: tréninky budou probíhat vždy jednou týdně po dobu září 2022 - květen 2023 (30 x trénink), vždy na daném místě a dle počasí buď přírodní tráva nebo umělá.

Trénink trvá 90 minut, Děti budou vždy trénovat maximálně po 4 ve skupině, tím je zajištěna kvalita a osobní přístup.

Osobně budu vždy přítomen a společně s kolegy trénink povedu.

Předběžně se můžete hlásit a nebo na cokoli ptát na e-mail: jb29brankari@gmail.com.

Ničeho se nebojte a dorazte na první trénink. Budu se na vás těšit.


Jaromír BlažekLetní brankářský kemp Roudnice n./L. 2023 fotogalerie


Letní Brankářský kemp 2023 Praha - Zlíchov       video