KEMPY 2023

Reportáž z letního kempu naší brankářské akademie


Zimní víkendové pobytové brankářské kempy v Roudnici nad Labem 

Termín č. 1 : 8. 12. - 10. 12. 2023

Termín č. 2 : 15. 12. - 17. 12. 2023

Stejně jako loni jsme pro vás a vaše děti připravili dva pobytové předvánoční brankářské kempy v Roudnici nad Labem, v areálu fotbalové farmy ve Vědomicích. Jedná se o víkendové kempy, během kterých se s vašimi malými brankáři a brankářkami zaměříme na specifickou brankářskou přípravu (koordinace, rychlost, postřeh, gymnastika atd.) v hale a venku na umělé trávě. Počet účastníků je omezen na 12 dětí na každý kemp. Pokud si jako rodiče chcete před Vánoci dokoupit dárky, udělat úklid a nebo si vyjet na příjemný víkend bez dětí, tak neváhejte své ratolesti přihlásit.


Program obou kempů

- sraz vždy v pátek v 17:00, konec neděle po večeři cca. 18:00

- 5x tréninková jednotka + kompenzační a protahovací cvičení

- strava (snídaně, oběd, svačina, večeře) a pitný režim zajištěna po celou dobu kempu

Cena: 3 700,-Kč

Kemp č. 1: volná místa

0Kemp č. 2: volná místa

4


Pro přihlášení prosím stáhněte níže uvedenou přihlášku, vyplňte a pošlete na e-mail jb29brankari@gmail.com

Po potvrzení z mé strany jste přihlášeni a budu se na vás společně s mými kolegy těšit.

                       Děkuji, Jaromír BlažekNábor brankářů a brankářek r. n. 2012 - 2013. Pojďme společně najít a podpořit talent vašich dětí. 4. 9. 2023 od 15:30, Praha 9 - Podvinný mlýn, areál UNYP Arény. 

Za podpory a pomoci partnerů brankářské akademie Jaromíra Blažka vznikl projekt, který by chtěl pro český fotbal najít a vychovat více talentovaných brankářů a brankářek.

Smyslem a hlavní motivací projektu je naučit děti správným základům a návykům, které bychom společně po dobu jednoho roku (sezóny) rozvíjeli.

Pokud se dětem vštípí správné základy, tak všechno další jim půjde jednodušeji.

Projekt je primárně určen klukům a holkám ročník narození 2012 - 2013, kteří již fotbal hrají v některém z pražských neligových klubů a opravdu by se chtěli stát brankářem nebo brankářkou.

Záměrně je projekt zaměřený na děti v tomto věku, protože se již mohou specializovat na chytání a mají velký potenciál učit se.

Chci nabídnout talentovaným dětem z menších pražských klubů možnost ve fotbale něco dokázat díky správnému a individuálnímu přístupu k jejich trénování, protože většinou speciální brankářskou přípravu ve svých klubech nemají.

Nabízím rodičům vybraných dětí profesionální přípravu jejich ratolestí, aby se z nich jednou mohli stát brankáři a brankářky velkých klubů a třeba i české reprezentace.

Průběh projektu: první trénink proběhne formou náboru, kde ze zúčastněných dětí vybereme na základě kritérií (pohybová průprava, obratnost, rychlost, výška, hra nohama, talent) 8 - 16 dětí. Poté vybraným dětem, respektive jejich rodičům nabídneme možnost spolupráce.

Role partnerů projektu: partneři akademie z části finančně pokrývají tréninky vašich dětí v akademii a nájem tréninkových ploch.

Tréninky: tréninky budou probíhat vždy jednou týdně po dobu září 2022 - květen 2023 (30 x trénink), vždy na daném místě a dle počasí buď přírodní tráva nebo umělá.

Trénink trvá 90 minut, Děti budou vždy trénovat maximálně po 4 ve skupině, tím je zajištěna kvalita a osobní přístup.

Osobně budu vždy přítomen a společně s kolegy trénink povedu.

Předběžně se můžete hlásit a nebo na cokoli ptát na e-mail: jb29brankari@gmail.com.

Ničeho se nebojte a dorazte na první trénink. Budu se na vás těšit.


Jaromír BlažekLetní brankářský kemp Roudnice n./L. 2023 fotogalerie


Letní Brankářský kemp 2023 Praha - Zlíchov       video