ZIMNÍ VÍKENDOVÉ KEMPY 2022

Fotbalová farma Vědomice, Roudnice nad Labem

Ve dvou prosincových víkendových termínech jsme pro vás připravili brankářské mini kempy, které proběhnou v areálu fotbalové farmy ve Vědomicích.Kempy jsou buď s plnou penzí a nebo lze i po dohodě formou příměstského kempu. Začátek vždy v pátek večeří a konec neděle po večeři. V obou termínech na děti čekají tréninky jak venku na UMT tak i v hale s UMT. Tréninky budou zaměřeny na specifické brankářské činnosti jako jsou rychlost, obratnost, gymnastika atd.. Samozřejmě nebudou chybět zábavné hry a turnaje v různých míčových sportech. Kempy jsou určeny dětem ročníků narození 2008 - 2013. Kapacita je do 12 dětí na jeden termín kempu. Budeme se na vás moc těšit a neváhejte se včas přihlásit. Veškeré vaše dotazy rád zodpovím na e-mailu jb29brankari@gmail.comPřihlášku si prosím stáhněte níže a po vyplnění odešlete zpět. Držte se prosím instrukcí v ní napsaných.

                                                                                                                                            Děkuji moc, Jaromír Blažek.

9. - 11. 12. 2022

- 5-6 tréninků během víkendu.

- strava a pitný režim

- ubytování

Cena kempu: 3 500,- Kč

Volná místa

0

16. - 18. 12.2022

- 5-6 tréninků během víkendu.

- strava a pitný režim

- ubytování

Cena kempu: 3 500,- Kč

Volná místa

2


Pojďme společně najít a podpořit talent vašich dětí.

Pod záštitou pražského fotbalového svazu a za podpory a pomoci partnerů brankářské akademie Jaromíra Blažka vznikl projekt, který by chtěl pro český fotbal najít a vychovat více talentovaných brankářů a brankářek.

Smyslem a hlavní motivací projektu je naučit děti správným základům a návykům, které bychom společně po dobu jednoho roku (sezóny) rozvíjeli.

Pokud se dětem vštípí správné základy, tak všechno další jim půjde jednodušeji.

Projekt je primárně určen klukům a holkám ročník narození 2011 - 2012, kteří již fotbal hrají v některém z pražských neligových klubů a opravdu by se chtěli stát brankářem nebo brankářkou.

Záměrně je projekt zaměřený na děti v tomto věku, protože se již mohou specializovat na chytání a mají velký potenciál učit se.

Chci nabídnout talentovaným dětem z menších pražských klubů možnost ve fotbale něco dokázat díky správnému a individuálnímu přístupu k jejich trénování, protože většinou speciální brankářskou přípravu ve svých klubech nemají.

Nabízím rodičům vybraných dětí profesionální přípravu jejich ratolestí, aby se z nich jednou mohli stát brankáři a brankářky velkých klubů a třeba i české reprezentace.

Průběh projektu: první trénink proběhne formou náboru, kde ze zúčastněných dětí vybereme na základě kritérií (pohybová průprava, obratnost, rychlost, výška, hra nohama, talent) 8 - 16 dětí. Poté vybraným dětem, respektive jejich rodičům nabídneme možnost spolupráce.

Role partnerů projektu: pražský fotbalový svaz má roli garanta kvality a propagátora projektu do pražských klubů a do médií.

Partneři akademie z části finančně pokrývají tréninky vašich dětí v akademii a nájem tréninkových ploch.

Tréninky: tréninky budou probíhat vždy jednou týdně po dobu září 2022 - květen 2023 (30 x trénink), vždy na daném místě a dle počasí buď přírodní tráva, umělá tráva nebo vnitřní prostory (hala)

Trénink trvá 90 minut, Děti budou vždy trénovat maximálně po 4 ve skupině, tím je zajištěna kvalita a osobní přístup.

Osobně budu vždy přítomen a společně s kolegy trénink povedu.

Další informace sdělím přímo na výběrovém tréninku a nebo se ptejte na e-mail: jb29brankari@gmail.com.

Ničeho se nebojte a dorazte na první trénink. Budu se na vás těšit.

                                                                                                                                                                                                                                                                                            Jaromír Blažek


V případě zájmu se prosím přihlaste zde: