PARTNEŘI AKADEMIE

Jménem Akademie a všech jejich členů, bych chtěl poděkovat všem partnerům za jejich ochotu a obětavost podpořit výchovu nových brankářských nadějí pro český fotbal.

Jaromír Blažek


Firma CONNEA pro Vás připraví konference, teambuldingy, virtuální eventy, golfové a tenisové turnaje, večírky, festivaly, výroční akce a výstavy. Kompletní profesionální servis a přístup. 

Mezi služby společnosti J.L. s.r.o. patří výkupy a správa nemovitostí, realitní činnost, úklidové práce a mnoho dalšího. Pro každého klienta hledáme individuální řešení, proto neváhejte posílat své poptávky na e-mail kancelar@jl-office.cz

Fotbalová speciálka kde najdete veškeré fotbalové vybavení a hlavně brankářské rukavice všech možných známých značek (Uhlsport, Reusch, Adidas, Puma, Nike, BU1 .....). Jak v kamenné prodejně, tak i na e-shopu. Pro členy akademie 30% sleva na produkty Adidas, Puma, Reusch a Uhlsport.

Letošní rok byl vyhlášen Rokem kosmetických produktů mikroflóry kůže a česká biotechnologická firmy BiomCare plánuje být důležitým účastníkem oslav. Stále rostoucí počet zákazníků nyní ctí myšlenku, že přátelské bakterie, které se vyvinuly na naší kůži, by se neměly odstraňovat alkalickými mýdly ani alkoholovými dezinfekcemi. Zdravý kožní mikrobiom tvoří bariéru, což znamená, že pokožka zadržuje více vlhkosti, lépe si uchovává svou ochrannou lipidovou vrstvu a zachovává si své ochranné mírně kyselé prostředí. Všechny produkty BiomCare obsahují unikátní kombinaci prospěšných prebiotik a postbiotik podporujících zachování a obnovu zdravého kožního mikrobiomu. Takový mikrobiom se jednoznačně stává přínosem u z osob trpících atopickým ekzémem, nespecifickými kožními záněty a chronickými kožními infekcemi včetně tzv. atletické nohy. Je známo, že různých problémů na kůži nejsou ušetřeni ani sportovci u nichž se může zdravý mikrobiom narušit v důsledku tělesné námahy, stresu při vrcholných výkonech, nebo zapaření nohou při zápasech. Sportovní šatny a sprchy jsou navíc notoricky známým zdrojem kožních infekcí. Vzhledem k těmto jasným výhodám BiomCare pracujeme na tom, aby byly produkty široce dostupné tím, že vybudoval české webové stránky s e-shopem na www.biomcare.cz, a umístil výrobky do velkých e-shopů jako jsou Amazon, Walmart a další ve spolupráci s Nutritional Products International z BocaRacon na Floridě.

Více informací na: www.biomcare.cz.